مراسم اختتامیه ششمین دوره جایزه بهره‌وری 1404

npa1404 6th 036مراسم اختتامیه ششمین دوره جایزه بهره‌وری یازدهم خردادماه 1394 در سالن همایش‌های ساختمان شماره 15 معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم که با حضور مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی فعال درزمینه بهره‌وری کشور برگزار گردید دبیر اجرایی ششمین دوره جایزه بهره‌وری ضمن خوش‌آمد گویی به مهمانان گزارش اجرایی برگزاری دوره ششم این نظام ارزیابی را تشریح نمود، همچنین ایشان بابیان ایجاد تغییرات اساسی در مدل ارزیابی، منطق امتیازدهی و شیوه رتبه‌بندی از دوره هفتم جایزه، مراتب قدردانی دبیرخانه جایزه بهره‌وری را از رابطین سازمان‌های حاضر در این فرآیند ارزیابی را اعلام نمودند. سپس ریاست شورای سیاست‌گذاری جوایز مدیریت با تشریح وضعیت بهره‌وری در سطح کشور به نقاط آسیب‌پذیر دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی در حوزه بهره‌وری اشاره نمودند.

 در بخش بعدی این مراسم نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برتر در استقرار نظام مدیریت بهره‌وری به تشریح سیاست‌های کلان ارتقاء بهره‌وری در سازمان متبوعه پرداختند و نتایج حاصل از اجرای این سیاست‌ها را به سمع حاضرین در مراسم رساندند. در این بخش معاونت توسعه مدیریت و منابع و ریاست شورای بهره‌وری سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر محمودزاده مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و دکتر بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و رئیس کمیته بهره‌وری وزارت آموزش و پرورش به ایراد سخنرانی پرداختند.
در قسمت دوم این مراسم نمایندگانی از قوای مقننه و مجریه، قوانین مصوب و سیاست‌های دولت را برای ارتقاء بهره‌وری در سطح کشور تشریح نمودند، جناب آقای دکتر کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و ریاست فراکسیون توسعه و اشتغال مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مصباحی مقدم نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جناب آقای دکتر خباز معاون تقنینی معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور سخنرانان این قسمت از مراسم اختتامیه جایزه بهره‌وری بودند.
در انتهای این مراسم نیز از سازمان‌های برگزیده با حضور آقایان دکتر خباز،  حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مصباحی مقدم و دکتر خاکسار تقدیر به عمل آمد.
یادآوری می‌گردد دبیرخانه جایزه بهره‌وری در این دوره ارزیابی برخی از سازمان‌های متقاضی در حوزه استقرار نظام اقتصاد مقاومتی را نیز در دستور کار خود قرار داده بود، همچنین در ارزیابی تخصصی بهره‌وری 83 سازمان متقاضی توسط دبیر جایزه به‌صورت جامع مورد واکاوی قرار گرفتند.

دریافت مستندات جایزه

برای دریافت مستندات یا تصاویر مراسم اختتامیه جایزه بهره وری 1404 با دبیرخانه جایزه تماس حاصل فرمایید.

NPA1404 leader

NPA1404 dolat

npa1404 President2